Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2006

Organizátor: Mesto Vráble - Oddelenie kultúry a športu MsÚ
Hlavný sponzor: STAVES - ŠTEFAN VAJDA
Sponzori: BYDOS - Slavko Bafrnec, CUKRÁREŇ - Jozef Špendel, DE LUX - Rastislav Demeš, KAMEA - Vladimír Šlachta, NOVID - Silvester Jókay, PIZZA PUB - Juraj Koprda, VINANZA - Milan Handzuš, ZL. BAŽANT - Ľudovít Červený

 
Skupiny
Rozpis zápasov
Výsledky
 

Skupiny

A B C D
Devils The Reds Mosap Slovan - Kamea
Beier Technik Dyčka Pizza - Pub England
H2O Taxi Isola Bella Bydos
Cicero Amsterdam

---

---

 

Rozpis zápasov

1 08.00 - 08.20 Devils - Cicero 0:3 A
2 08.20 - 08.40 Beier Technik - H2O 4:4
3 08.40 - 09.00 Cicero - H2O 6:0
4 09.00 - 09.20 Devils - Beier Technik 2:5
5 09.20 - 09.40 Beier Technik - Cicero 3:4
6 09.40 - 10.00 H2O - Devils 3:3
7 10.20 - 10.40 The Reds - Amsterdam 6:0 B
8 10.40 - 11.00 Dyčka - Taxi 3:1
9 11.00 - 11.20 Amsterdam - Taxi 1:1
10 11.20 - 11.40 The Reds - Dyčka 2:1
11 11.40 - 12.00 Dyčka - Amsterdam 8:2
12 12.00 - 12.20 Taxi - The Reds 1:5
13 12.40 - 13.00 Mosap - Pizza - Pub 2:1 C
14 13.00 - 13.20 Pizza - Pub - Isola Bella 1:5
15 13.20 - 13.40 Mosap - Isola Bella 1:2
16 13.40 - 14.00 Pizza - Pub - Mosap 1:2
17 14.00 - 14.20 Isola Bella - Pizza - Pub 4:1
18 14.20 - 14.40 Isola Bella - Mosap 1:4
19 15.00 - 15.20 Slovan - Kamea - England 2:2 D
20 15.20 - 15.40 England - Bydos 1:3
21 15.40 - 16.00 Slovan - Kamea - Bydos 4:1
22 16.00 - 16.20 England - Slovan - Kamea 1:3
23 16.20 - 16.40 Bydos - England 3:2
24 16.40 - 17.00 Bydos - Slovan - Kamea 3:3
25 17.10 - 17.30 The Reds - Isola Bella 3:1 štvrťfinále
26 17.30 - 17.50 Mosap - Dyčka 5:0
27 17.50 - 18.10 Cicero - Bydos 4:2
28 18.10 - 18.30 Slovan - Beier Technik 0:2
29 18.30 - 18.50 Cicero - The Reds 2:2 (pk 0:2) semifinále
30 18.50 - 19.10 Beier Technik - Mosap 0:0 (pk 2:0)
31 19.20 - 19.40 Cicero - Mosap 1:1 (pk 0:2) o 3. miesto
32 19.40 - 20.00 The Reds - Beier Technik 5:1 finále

 

Záverečné umiestnenia

Záverečné umiestnenie - mužstvá

1. The Reds
2. Beier Technik
3. Mosap
4. Cicero LV

Záverečné umiestnenie - hráči

najlepší brankár

 Jozef Líška (Mosap)

najlepší strelec

 Lukáš Ďuriš (The Reds)

Najlepší hráč

 Marek Kóňa (Beier Technik)

Rozhodcovia

Jozef Joniak
Ladislav Kováč
Ladislav Prešinský

Usporiadateľ

Stanislav Husár
Hlavný organizátor
Milan Varga

 

dnes je: 23.5.2019

meniny má: Želmíra

webygroup
ÚvodÚvodná stránka