Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2005

skupiny Neregistrovaní
A B
Beier Technik Jubilanti
Breza Brasil
Real Slovan-Peservis
England Smotánka

 

skupiny nad 35 rokov

AA

BB

Tevi

Old Boys Klasov

Taxi

Noves Vráble

Dyčka

Internacionáli


 

č.

čas

zápas

výsledok

skupina

1

8.00 - 8.20

Beier Technik

-

England

6:2

A

2

8.20 - 8.40

Breza

-

Real

1:0

3

8.40 - 9.00

England

-

Real

0:3

4

9.10 - 9.30

Beier Technik

-

Breza

4:0

5

9.30 - 9.50

Breza

-

England

5:1

6

9.50 - 10.10

Real

-

Beier Technik

4:1

7

10.25 - 10.45

Jubilanti

-

Smotánka

8:0

B

8

10.45 - 11.05

Brasil

-

Slovan-Peservis

1:1

9

11.05 - 11.25

Smotánka

-

Slovan-Peservis

2:3

10

11.25 - 11.45

Jubilanti

-

Brasil

1:1

11

11.45 - 12.05

Brasil

-

Smotánka

5:2

12

12.05 - 12.25

Slovan-Peservis

-

Jubilanti

1:2

13

12.40 - 13.00

Tevi

-

Dyčka

3:2

AA

14

13.00 - 13.20

Taxi

-

Dyčka

4:1

15

13.20 - 13.40

Tevi

-

Taxi

1:1

16

13.40 - 14.00

Dyčka

-

Tevi

0:2

17

14.00 - 14.20

Dyčka

-

Taxi

3:3

18

14.20 - 14.40

Taxi

-

Tevi

1:6

19

14.55 - 15.15

Old Boys Klasov

-

Internacionáli

1:2

BB

20

15.15 - 15.35

Noves Vráble

-

Internacionáli

1:3

21

15.35 - 15.55

Old Boys Klasov

-

Noves Vráble

1:5

22

15.55 - 16.15

Internacionáli

-

Old Boys Klasov

5:3

23

16.15 - 16.35

Internacionáli

-

Noves Vráble

0:3

24

16.35 - 16.55

Noves Vráble

-

Old Boys Klasov

4:1

25

17.10 - 17.30

Real

-

Brasil

7:1

semifinále

26

17.30 - 17.50

Jubilanti

-

Beier Technik

2:2 (2:3 pk)

semifinále

27

17.50 - 18.10

Tevy

-

Internacionáli

2:0

semifinále

28

18.10 - 18.30

Noves Vráble

-

Taxi

3:1

semifinále

29

18.40 - 19.00

Brasil

-

Jubilanti

0:2

o 3. miesto

30

19.00 - 19.20

Internacionáli 2.BB

-

Taxi

3:3 (3:1 pk)

o 3. miesto

31

19.20 - 19.40

Tevy

-

Noves Vráble

1:0

finále

32

19.40 - 20.00

Real

-

Beier Technik

1:6

finále


 

Neregistrovaní - mužstvá

1Beier Technik
2Real
3Jubilanti
4Brasil

Neregistrovaní - hráči

najlepší brankár

Jozef Šranko (Brasil)

najlepší strelec

Martin Čermák (Real)

Najlepší hráč

Rastislav Trgiňa (Beier Technik)

Nad 35 rokov - mužstvá

1 Tevy
2Noves Vráble
3Internacionáli
4Taxi

Nad 35 rokov - hráči

najlepší brankár

Silvester Jókay (Internacionáli)

najlepší strelec

Ľudovít Čuka (Internacionáli)

Najlepší hráč

Milan Kubica (Tevy)

 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka